O nás

Image
Miroslav Gordiak, majiteľ klubu

Plávanie dojčiat a batoliat

Som veľmi rád, že si chcete prečítať niečo o plávaní dojčiat a batoliat. Asi správne predpokladám, že je to preto, lebo máte malé dieťatko, ktorému chcete ako rodič dať to najlepšie pre jeho zdravieduševný vývoj, ale aj bezpečnosť.

Začiatkom 90-tych rokov som pracoval v krytej plavárni ako plavčík a učil som plávať  deti predškolského veku aj deti I. stupňa ZŠ.

Sledujúc svetový trend som zistil, že plávanie dojčiat a batoliat už nie je žiadnou novinkou. To ma priviedlo na myšlienku, zriadiť to aj tu, u nás, pod Tatrami. Spolu s manželkou sme absolvovali špeciálne školenie, získali certifikát a v júni roku 1997 otvorili prvý kurz.

Fungujeme bez prestávky dodnes.

Aquacity Poprad

Naša práca získala na kvalite, keď sme dostali ponuku plávať v prekrásnom bazéne Blue Diamond v Aquacity Poprad.

Voda je pravidelne kontrolovaná Štátnym zdravotným ústavom v Poprade aj vlastným laboratórium v Aquacity, hygienicky nezávadná a prostredie pôsobivé a zároveň jedinečné na Slovensku.

Teplota vody v bazéne je 33-34 stupňov, hĺbka vody je 120 cm.

Podmienky sú ojedinelé aj z celosvetového hľadiska, o čom hovoria i potvrdzujúci zahraniční zákazníci.

Aquacity Poprad
Aquacity Poprad
Blue Diamond

Našim prvým heslom bolo “spestrite si materskú dovolenku” a neskôr dodatok “aj svojím deťom”.

V našom BABY CLUBE HIPPO POPRAD sa s deťmi hráme, spievame, recitujeme a popritom sa vykonávajú jednotlivé cviky.  Základom je spokojnosť a úsmev dieťaťa, súdržnosť s rodičom na ktorého sa môže spoľahnúť, ale i radosť z prítomnosti ďalších detí. Dobrou vizitkou našej práce je, že dieťa sa teší na plávanie, vytvára si určitý systém životného štýlu. Teší nás, že kurzu sa zúčastňuje čoraz viac otcov, ale aj to, že mamičky chcú pokračovať aj po materskej dovolenke. Preto organizujeme víkendové podujatia s neopakovateľnou atmosférou.

 Záverom nechcem zdôrazdňovať význam plávania, o tom sa už popísalo dosť. Mojím cieľom bolo priblížiť vám našu prácu, jej obsah i zámer, pretože len zdravé a šťastné deti sú zárukou i našej spokojnej budúcnosti. K našej spokojnosti zase prispieva veľmi dobrá spolupráca s vedením aj zamestnancami Aquacity Poprad. Výsledkom je jedinečnosť z hľadiska priestorov výučby i ceny kurzu o čom sa môžete presvedčiť i vy, ak sa prihlásite a zúčastnite našej informačno-teoretickej lekcie, ktorá je nezáväzná.

Zaujali Vás tieto informácie? Ak sa chcete prihlásiť na kurz plávania, vyplňte prosím prihlášku nižšie.